Opis inwestycji

OSIEDLE BURSZTYNOWE 2 - NOWE MIESZKANIA

„Osiedle Bursztynowe 2” to inwestycja składająca się z trzech segmentów. Zostały one oddane do użytku w 2018 roku, tak więc zapraszamy po mieszkania dostępne od ręki!

Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami pozostałych budynków. Inwestycja jest podzielona na dwa etapy i obejmuje budowę trzech segmentów o wysokim standardzie. Pierwszy powstały i oddany do użytku segment „E”, z gotowymi już mieszkaniami, to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z trzema niezależnymi wejściami obejmujący łącznie 46 mieszkań o pow. 31 m2- 60,71 m2. Drugi powstający segment „F” to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z dwoma niezależnymi wejściami obejmujący łącznie 39 mieszkań o pow. 47,27 m2- 68,56 m2. Trzeci segment "G" to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z jednym wejściem obejmującym łącznie 11 mieszkań o pow. 29,02 m2- 60,75 m2.

Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. W każdym segmencie zaprojektowano cichobieżną windę, przestronne klatki schodowe z wózkowniami oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach będą mieć balkon, loggię lub duży taras, a część mieszkań na parterze dostęp do ogródka.

Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki będą wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.

W ramach tego przedsięwzięcia powstanie również część handlowo-usługowa tj. parterowy budynek z wejściem od strony ul. Kozielskiej. Od frontu znajdować się będzie sklep Stokrotka, a z boku dwa lokale użytkowe.

Pozostałe atuty:

 • osiedle ogrodzone,
 • plac zabaw dla dzieci (wykonany po zakończeniu budowy)
 • bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla dla gości i mieszkańców

Zakup mieszkania na Osiedlu Bursztynowym 2 to także bezpieczna inwestycja kapitału. Stopa zwrotu z tytułu najmu wynosi od 7-9% netto rocznie. To doskonały sposób na dodatkowe, pewne źródło dochodu.

OB2_1OB2_2OB2_3

Atuty

 • Komfortowe, własnościowe mieszkania,
 • Funkcjonalne aranżacje przestrzeni,
 • Energooszczedne budownictwo,
 • Wysoki standard wykończenia części wspólnych
 • Cichobieżne windy,
 • Rozwinięta infrastuktura wokół osiedla,
 • Dogodna lokalizacja w środmieściu,
 • Brak uciążliwego sąsiedztwa,
 • Zielona okolica i bliskość terenów sportowo-rekreacyjnych
 • Doskonała komunikacja z innymi miastami Górnego Śląska
 • Niskie opłaty miesięczne na wspólnotę mieszkaniową
TO CECHY, KTÓRE POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ
NA JAKOŚĆ ŻYCIA MIESZKAŃCÓW.

Zobacz nasz film

Inwestycja podzielona jest na II etapy budowy:

 1. Osiedle bursztynowe – segmenty A, B, C i D obejmujące łącznie budowę 98 mieszkań i 24 garaży. Budowa została zakończona XI 2014r.
 2. Osiedle bursztynowe 2 – segmenty E, F i G. Budowa mieszkań została zakończona w I kwartale 2018r.
 • Segment A, B, C, D - Sprzedaż zakończona
 • Segment E, F - Mieszkania w sprzedaży!

LOKAL UŻYTKOWY 195,98 m2

26602060_6_1280x1024_lokal-19598-m2-mozliwy-podzial-gliwice-centrum-

Oferujemy lokal inwestycyjny L2 w śródmieściu Gliwic, przy ul. Kozielskiej 78A na parterze o powierzchni 195,98 m2. Lokal jest częścią inwestycji o nazwie „Osiedle Bursztynowe” obejmującej 194 mieszkania oraz 3 lokale użytkowe.

W skład lokalu L2 wchodzi: powierzchnia sklepowo-magazynowa z dwoma wejściami i dużymi witrynami okiennymi, pomieszczenie socjalne, WC. Lokal jest w standardzie deweloperskim tj. tynki gipsowe, wylewki, media. Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klienta.

Lokal można podzielić na dwa odrębne lokale z dwoma osobnymi wejściami.

ATUTY LOKALI
- Nowy budynek
- Świetna lokalizacja w śródmieściu Gliwic, tylko 5 minut jazdy od rynku
- Duża ilość potencjalnych klientów – 194 mieszkania na terenie Osiedla Bursztynowego oraz kilka tysięcy mieszkańców naprzeciwko na osiedlu Gwardii Ludowej.
- Darmowe miejsca postojowe dla klientów, przy lokalu
- Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - 0% PCC

LOKAL UŻYTKOWY 107 m2

26602228_5_1280x1024_sprzedam-lokal-107-m2-doskonala-lokalizacja-slaskie

Oferujemy lokal inwestycyjny L3 w śródmieściu Gliwic, przy ul. Kozielskiej 78A na parterze o powierzchni 107 m2. Lokal jest częścią inwestycji o nazwie „Osiedle Bursztynowe” obejmującej 194 mieszkania oraz 3 lokale użytkowe.

W skład lokalu L 3 wchodzi: powierzchnia sklepowo-magazynowa z jednym wejściem i dużą witryną okienną, pomieszczenie socjalne i porządkowe oraz WC. Lokal jest w standardzie deweloperskim tj. tynki gipsowe, wylewki, media. Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klienta.