Finansowanie

Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe.

Jesteśmy świadomi, że proces zakupu mieszkania, to często wiele godzin spędzonych na poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania, kompletowaniu dokumentów, to podejmowanie życiowych decyzji.
Zależy nam na państwa komforcie i bezpieczeństwie, dlatego oprócz fachowego doradztwa prawnego związanego z zakupem mieszkania oferujemy bezpłatną i szybką pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Każdy klient jest inny i ma inną sytuację życiową, stąd tak popularne jest korzystanie z usług doradców kredytowych.

Korzyści:

- oszczędzają państwo czas, gdyż doradcy skupiają w swojej ofercie kilkanaście banków

- nie ponoszą żadnych kosztów zarówno na etapie składania wniosków, jak i później przy podpisaniu umowy z bankiem

- nie obniżają sobie państwo ratingu finansowego, jak w przypadku samodzielnego składania wniosków w kilku bankach

- doradcy mają ogromne doświadczenie

Oprocentowanie kredytów: Na koszt kredytu hipotecznego składa się wiele parametrów ale najważniejszy z nich to oprocentowanie składające się z marży banku (ustalana przez bank, w którym zaciągamy kredyt) oraz indeksu określającego wysokość oprocentowania pożyczek na rynku międzybankowym (najczęściej WIBOR). Marża zatem jest stała, określona przez bank, WIBOR zaś jest zmienny, a jego wartość można sprawdzić np. na: http://www.expander.pl/serwis-ekonomiczny/notowania/indeksy.html

Logo expandera przezroczyste

Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia. Skorzystanie z usług Expander jest całkowicie bezpłatne

NOTUS_logo_cmyk

NOTUS Doradcy Finansowi należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Misją NOTUS Doradcy Finansowi jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Chcesz poznać konkretną ofertę?

Umów się z doradcą zadzwoń: 32 47 88 134,
formularz kontaktowy